Обличчя Харкова. Дмитро Автайкін – водій «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Дмитро працює на КП «КВПВ» з 2007 року, був мийником автомобілів, водієм бункеровозу, а тепер – водій самоскида автоколони №3. Самоскид, на якому працює Д. Автайкін, призначений для перевезення великих негабаритних відходів та обслуговує всі райони Харкова.

24 лютого Д. Автайкін зустрів удома. Подбавши про безпеку та належні умови для своєї сім’ї Дмитро вийшов працювати. Серед маршрутів, на яких він працював, була надзвичайно небезпечна на той час Північна Салтівка.

Під час роботи та небезпеки обстрілів Д. Автайкін не панікує, дотримується правил техніки безпеки та направляється до безпечного місця.

Своєю роботою, колективом та ставленням керівництва Дмитро задоволений, “нема на що скаржитися”, – зазначив водій. Умови праці, соціальне забезпечення, безкоштовне харчування на підприємстві оцінює позитивно.

Д. Автайкін харків’янин, живе у Слобідському районі разом із дружиною. Сім’я любить прогулянки на природі. Сподівається на швидке закінчення війни та можливості знову відпочивати як раніше.

Харків’янам працівник КП «КВПВ» хоче побажати якнайшвидшого закінчення війни та миру.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів із проспекту Героїв Харкова, вулиць Ощепкова, Харківських Дивізій та інших не припинялося з перших днів війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured