До новорічних свят КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» подарувало різдвяні подарунки дітям працівників підприємства

У святкових наборах різні солодощі – глазуровані помадки, вафлі, льодяники, та інші смаколики – все те, що найбільше люблять наші діти. Загалом до новорічних свят на підприємстві було роздано 244 подарункових наборів.

– Щороку до свят підприємство намагається порадувати наших працівників та їх дітей. Незважаючи на війну цей складний рік не став винятком. Діти та батьки були раді турботі адміністрації підприємства та профспілки, – повідомив заступник директора Артем Семикопенко.

– Це не разова акція, а робота підприємства у рамках соціального захисту наших працівників та їх сімей. У перспективі разом із профспілкою ми плануємо організувати дитячий оздоровчий табір, відпочинок у якому буде безкоштовним. Також підприємство допомагає тим працівникам, чиє житло постраждало під час війни, надаємо матеріальну допомогу, організували безкоштовне перевезення до роботи та з роботи, а також безкоштовне гаряче харчування, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

За словами директора, така робота продовжуватиметься й надалі.

– Я хотів би побажати всім дітям та їхнім батькам радості, миру та щастя. Щоб батьки, прийшовши додому, раділи успіхам своїх синів та дочок, а ті були впевнені, що, незважаючи на війну та небезпеку, їхні татусі та мами повернуться до них, – зазначив директор КП «КВПВ».

Фото — Василь Голосний.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів із проспекту Героїв Харкова, вулиць Ощепкова, Харківських Дивізій та інших не припинялося з перших днів війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства- Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured