“Швидка допомога” від КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад в частині Київського району Харкова

Вивезення побутових відходів з вулиць Лермонтовської, Чайковського, Студентської не зупинялося з початку війни. Щодня звідси вивозиться 21 кубометр побутових відходів, а за останні три місяці було вивезено 1590 кубометрів.

На цьому маршруті працює бригада у складі водія Миколи Кругового та вантажника Миколи Зозюка.

“Швидка допомога” – так працівники КП “КВПВ” називають сміттєвоз IVECO, на якому вони працюють на цих вулицях. Цей тип сміттєвозу може вільно проїжджати вузькими дорогами міста між багатопорховими будинками – невеликий за габаритами, компактний, вантажопідйомністю 5 кубометрів,.

– Крім того, його зручно використовувати там, де ремонтується дорожнє покриття або утруднений під’їзд великих сміттєвозів до контейнерів для збирання твердих побутових відходів. Ми обслуговуємо цей маршрут як базовий, а при необхідності виїжджаємо туди, де потрібне термінове вивезення побутових відходів. Тому і називаємо наш автомобіль “швидкою допомогою”, – пояснив Микола Круговий.

З початку війни працівники КП “КВПВ” неодноразово потрапляли в зони обстрілів. Особливо їм запам’яталася подія на початку травня у мікрорайоні Флоринка.

– Ми потрапили до зони масованого обстрілу. Довкола летіли уламки і груди землі, а сміттєвоз тремтів від ударної хвилі. Але вибралися звідти живими, без поранень, – згадує Микола Зозюк, який у цей день також працював разом із Круговим.

Обидва члени екіпажу – харків’яни, їх родини зараз також перебувають у Харкові. Своєю роботою, умовами праці, відносинами в колективі та керівництвом вони задоволені. Змінювати роботу, незважаючи на небезпеку обстрілів, що зберігається, не збираються.

– Хочемо привітати всіх харків’ян із наступаючими святами, Новим Роком та Різдвом. Щоб якнайшвидше закінчилася війна, – побажали працівники КП “КВПВ”.

Раніше повідомлялося, що з 15 по 21 грудня КП «КВПВ» було вивезено 29140 кубометрів твердих побутових відходів, 2783 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3492 кубометрів відходів бункерами.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured