Майже 2 мільйони кубометрів побутових відходів. КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» підбиває підсумки року

У 2022 році, незважаючи на військові дії в країні, КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» виконувало своє основне завдання – забезпечення життєдіяльності та чистоти у місті Харкові, яке залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом Украйни.

З 1 січня по 31 грудня 2022 року підприємством було вивезено 1 мільйон 356 тисяч 593 кубометрів твердих побутових відходів, 463 тисяч 938 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами та 86 тисяч 932 кубометрів.

Харків – одне з тих міст, яке найбільше постраждало через збройну агресію російських військ. Харків — місто – герой України. Попри небезпечність обстрілів близько 150-160 різноманітної спецтехніки підприємства щодня виїжджало на вулиці Харкова для підтримання санітарних норм у місті.

-Підбиваючи підсумки року, що минув, хочу зазначити про посилення соціального забезпечення працівників підприємства. Зокрема, на нашому підприємстві з’явилося безкоштовне гаряче харчування, почав функціонувати безкоштовний автобус для перевезення працівників на роботу та з роботи, надавалася матеріальна допомога, було відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Також дякую харків’янам, що оцінили нашу роботу та стали набагато краще ставитися до комунальників, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured