Міністерство оборони України відзначило доблесну працю працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Комунальники Харкова, серед яких троє працівників Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів», нагороджені відзнаками Міністерства оборони України “За сприяння Збройним Силам України”. Як зазначив Харківський міський голова Ігор Терехов під час вручення цих нагород, з перших днів війни комунальники не залишали своїх постів.

– Я бачив, як вивозили сміття, а довкола летіли уламки, – зазначив мер.

Разом із мером слова подяки комунальникам передав і начальник Харківського гарнізону бригадний генерал Сергій Мельник.

– Харківські комунальники – найкращі в Україні, – вважає генерал.

Нагороджені від підприємства – працівники різних автоколон – водії Володимир Семененко та Вадим Толстиков, газоелектрозварювальник Володимир Мінка. Вони не покинули свою роботу з перших днів війни і самовіддано виконують її зараз.

– Перемоги всім нам в Новому 2023 році. Більше нам усім HIMARS та ППО, – побажали працівники КП «КВПВ».

– Працівники КП «КВПВ» і надалі сумлінно виконують свою роботу, забезпечуючи життєдіяльність та дбаючи про чистоту та екологію нашого рідного Харкова. Підприємство працює постійно і безперебійно, жодні повітряні тривоги та погрози бомбардувань не завадять нам працювати на благо харків’ян. І нагороди заслуговують усі наші працівники, – зазначив директор Комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Фото – Василь Голосний.

Раніше повідомлялося, що у 2022 році, незважаючи на військові дії в країні, Комунальне підприємство «Комплекс з вивезення побутових відходів» виконувало своє основне завдання – забезпечення життєдіяльності та чистоти у місті Харкові, яке залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом Украйни.

З 1 січня по 31 грудня 2022 року підприємством було вивезено майже 2 мільйони кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured