З 29 грудня по 4 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 38,6 тисяч кубометрів відходів всіх видів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 29 грудня по 4 січня КП «КВПВ» було вивезено 32720 кубометрів твердих побутових відходів, 2002 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3911 кубометрів відходів бункерами.

– Цього тижня троє наших працівників були нагороджені відзнаками Міністерства оборони України “За сприяння Збройним Силам України” та за високі досягнення у комунальній сфері. Це нагорода для всього нашого підприємства, яке продовжує на високому рівні виконувати свої функціональні обов’язки на благо харків’ян та забезпечувати чистоту у Харкові. На Різдво ми продовжимо свою роботу у посиленому режимі, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що у 2022 році підприємством було вивезенено майже 2 мільйони кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured