#Обличчя Харкова. Наталія Коваленко та Лілія Наньєва – готують для працівників КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

“Смачно, корисно і різноманітно”, “готують, як удома”, “завжди привітне ставлення та гарне обслуговування”. Так працівники КП “КВПВ” характеризують роботу Наталії Коваленко та Лілії Наньєвої.

Наталя та Лілія готують з душею та їм дуже приємно, що їжа, яку вони готують, подобається колективу підприємства.

– Яку їжу люблять? Усе люблять – борщ, котлети. Нашим працівникам все подобається, – сміється Наталія Василівна.

– Обідають всі працівники з усіх автоколон підприємства, оскільки тим, хто зайнятий фізичною працею, дуже потрібна гаряча їжа, – вважає Лілія Вікторівна.

Рішення щодо надання гарячих обідів працівникам за кошти підприємства було ухвалено з початку війни. Обіди різноманітні та готуються тільки з якісних продуктів. У меню – перші або другі страви та чай з печивом. Причому працівники можуть обирати із декількох перших або других страв. Серед перших страв найчастіше традиційний український борщ та суп. Також буває суп харчо, солянка чи капусняк, до перших страв можливо додати сметану або майонез та сало. На друге – найчастіше котлети з різноманітними гарнірами та салат. На столах досить різноманітних приправ, а також завжди свіжий хліб.

Хобі та захоплення Н. Коваленко та Л. Наньєва відповідають діяльності, якою зараз займаються. Вдома Наталія та Лілія теж люблять готувати. Серед особливих страв, які подобаються їхнім сім’ям – тортики та пиріжки з різною начинкою. Л. Наньєвій вдома на кухні допомагає її чоловік-кухар.

– Ми хочемо побажати харків’янам якнайшвидшого закінчення війни, миру та благополуччя в сім’ях, – передали свої побажання мешканцям нашого міста “годувальниці підприємства”.

Фото — Василь Голосний.

Раніше повідомлялося, що троє працівників КП “КПВП” були нагороджені відзнаками Міністерства оборони України “За сприяння Збройним Силам України” та за високі досягнення у комунальній сфері.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured