КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» наводить лад у районі стадіону “Металіст” та Кінного ринку

Вивезення побутових відходів із вулиць Плеханівської, Молочної, Тарасівської та інших у районі стадіону “Металіст” та Кінного ринку не зупинялося з початку війни. Щодня із цих трьох вулиць вивозиться близько 23 кубометрів побутових відходів, а за останні три місяці було вивезено 1737 кубометрів.

На цьому маршруті 11 січня працює бригада сміттєвозу у складі водія Віталія Шаповала та вантажника Костянтина Лещенка. Обидва працівники працюють на підприємстві не перший рік– Віталій працює вже 8-й, Костянтин – 4-й, і добре знають цей маршрут.

Початок війни 24 лютого застав працівників “КВПВ” вдома. Після евакуації своїх сімей вони вийшли на роботу і працюють без перерви. Працівники неодноразово потрапляли у зону обстрілів, нащастя, ні вони, ні спецтранспорт не постраждали.

– У березні прибирав Павлове поле і вдарило зовсім поряд.– сміється Віталій.

– Спочатку було страшнувато, а потім втягнулися. Працювати треба, – розповідає Костянтин.

Наразі Харків продовжують обстрілювати. Під час повітряної тривоги та загрози обстрілів бригада переїжджає у безпечне місце, а потім знову повертається до роботи. Роботу міняти вони не збираються.

Умовами праці, колективом та відносинами з керівництвом працівники бригади задоволені та ні на що не скаржаться.

Місцеві жителі ставляться до комунальників добре, але з поверненням харків’ян постають і проблеми. “В перші дні війни нас мало не на руках носили, а зараз машини кидають, де завгодно. Інший раз приїжджаєш, а заїхати не можеш”- розповідає Віталій.

Кінний ринок та вулиці навколо нього – одне з таких проблемних місць, і працівники КП просять харків’ян відповідальніше ставитись до паркування свого автотранспорту.

– Найшвидшої перемоги, і щоб ми жили ще краще, ніж раніше. Повертайтеся до Харкова, – побажали харків’янам робітники.

Раніше повідомлялося, що комунальники Харкова, серед яких троє працівників Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів», нагороджені відзнаками Міністерства оборони України “За сприяння Збройним Силам України”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured