#Обличчя Харкова. Ольга Мулік – бухгалтер КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Ольга Іванівна Мулік працює у “КВПВ” з 1974 року – майже півстоліття, і є одним із найдосвідченіших та найшанованіших працівників підприємства. Почавши працювати бухгалтером у матеріальному відділі, Ольга Іванівна поступово освоїла всі основи бухгалтерської справи та в результаті змогла вдосконалити свою майстерність в сфері бухгалтерського обліку. Бухгалтер 1 категорії Ольга Мулік працювала заступником головного бухгалтера та виконувала функції головного бухгалтера. Працюючи багато років на підприємстві, Ольга Іванівна має можливість об’єктивно оцінити ті зміни, що відбулися на КП «КВПВ» за ці роки.

– За роки, що я працюю на підприємстві, значно оновилися матеріально- технічна база та парк спецавтотранспорту. Зросли обсяги реалізації послуг з поводження з побутовими відходами. Підвищилася зарплата, – розповідає бухгалтер.

Війна застала Ольгу Мулик у Харкові. Після невеликої перерви вона знову приступила до роботи, і протягом всього часу знаходилася на “бухгалтерському фронті”.

– Звичайно, було страшно, але треба працювати, – згадує Мулік.

Вільний від роботи час Ольга Іванівна проводить на дачі. Це є її хобі та спосіб для зняття стресу. На дачі є фруктовий сад – яблука, груші, малина, виноград. Також Ольга Іванівна займається вирощуванням овочів. Продуктами своєї праці Ольга Іванівна з радістю ділиться з колегами, а ті – за “взаємообміном”, пригощають її своїми смаколиками.

Харків’янам Ольга Іванівна побажала якнайшвидшого закінчення війни, відновлення міста Харкова і щоб ніхто більше не постраждав.
2023 рік має стати роком перемоги для нас всіх. – стверджує вона.

Раніше повідомлялося, що комунальники Харкова, серед яких троє працівників Комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів», нагороджені відзнаками Міністерства оборони України “За сприяння Збройним Силам України”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured