КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі Південного вокзалу

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі Південного вокзалу, на вулицях Котляра, Малинівського, Слов’янській, Благовіщенській, Мало-Панасівській та інших. Обсяг щоденного вивезення побутових відходів з цих вулиць становить 25,7 кубометрів, а за останні три місяці було вивезено майже 2 тисячі кубометрів побутових відходів.

16 січня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Володимира Хоруженка та вантажника Олександра Гуріна. Обидва працюють на КП”КВПВ” рік, маршрути різні, залежно від потреб підприємства.

З початку війни їх бригада неодноразово потрапляла в зону обстрілу, сміттєвоз випробував на собі дію ударної хвилі, будь-яких пошкоджень вдалося уникнути.

– Запам’ятався випадок, коли на вулиці Свободи ми вантажили контейнери для збирання ТПВ, і до п’ятиповерхівки прилетів снаряд. Нам пощастило, ми встигли від’їхати – згадує Володимир Хоруженко.

У схожу ситуацію потрапив і Олександр Гурін у районі Сортировки.

Наразі Харків не перестають обстрілювати. В таких випадках працівники підприємства дотримуються необхідних заходів безпеки – зупиняють роботу, виїжджають із небезпечної зони, а потім знову повертаються до роботи.

Свою роботу екіпаж сміттєвоза виконує відповідально, атмосферу в колективі та взаємини з керівництвом підприємства оцінює позитивно. Також працівники підприємства помічають гарне ставлення до комунальників місцевих мешканців.

– Вітаються, допомагають, – повідомив Олександр Гурін.

– Миру всім, сили та Перемоги, – побажали харків’янам працівники “КВПВ”.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів із вулиць Плеханівської, Молочної, Тарасівської та інших у районі стадіону “Металіст” та Кінного ринку не зупинялося з початку війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured