З 12 по 18 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 46,2 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 12 по 18 січня КП «КВПВ» було вивезено 40453 кубометрів твердих побутових відходів, 2126 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3668 кубометрів відходів бункерами.

– Дякуємо харків’янам за оплату наших послуг, а ми в свою чергу забезпечуємо якісне надання послуг з поводження з побутовими відходами та підтримання чистоти в місті Харкові. На жаль, залишається проблема неправильного паркування особистого автотранспорту деякими харків’янами, через що ускладнено проїзд спецтранспорту підприємства. До того ж, хочу нагадати підприємцям про необхідність укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами з виконавцями послуг, оскільки контейнери та бункери призначені для збирання побутових відходів, а не виробничих. На порушників – фізичних та юридичних осіб – за несанкціоноване скидання і розміщення побутових, виробничих або будівельних відходів чекає адміністративна відповідальність, – повідомив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі Південного вокзалу, на вулицях Котляра, Малинівського, Слов’янській, Благовіщенській, Мало-Панасівській та інших.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured