КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у центрі Харкова

Вивезення побутових відходів з вулиць Сумської, Пушкінської, Римарської та інших не зупинялося з початку війни. Щодня з цих трьох вулиць вивозиться близько 31,9 кубометрів побутових відходів, а за останні три місяці було вивезено 6587 кубометрів.

На цьому маршруті 23 січня працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олександра Головка та вантажника Олексія Нестерова. Працівники неодноразово потрапляли в зону обстрілів.

– Було чути гучні вибухи, страшно. Згадую один випадок, як ми працювали на початку вулиці Сумської, у районі площі Свободи пролунали вибухи, сміттєвоз від вибуху підстрибнув. Коли затихло і ми прийшли до тями — поїхали далі працювати, – згадує Олександр Головко, який працює на КП “КВПВ” з 2019 року.

– Якщо поряд починається обстріл, ми виїжджаємо з небезпечної зони, перечікуємо та знову повертаємось на маршрут, – пояснив Олексій Нестеров.

Екіпаж сміттєвозу відзначає гарне ставлення харків’ян до комунальників. Водночас саме на цьому маршруті, у центрі Харкова, частіше за все спостерігається проблема неправильного паркування власного автотранспорту, яка знову виникла у зв’язку із поверненням харків’ян додому та зростанням інтенсивності руху в місті. Неправильне паркування автомобілів заважає під’їзду спецтранспорту до контейнерів для збирання побутових відходів.

Робота Олександру та Олексію подобається. “Відносини в колективі добрі, є взаємодопомога”, “зарплату отримуємо вчасно, видається гуманітарна допомога”, “керівництво багато робить для блага працівників і підприємства”, – повідомили працівники КП “КВПВ”.

Найбільше комунальники чекають на закінчення війни.

– Перемога буде за нами. Мирного неба над головою, щоб швидше війна закінчилася. Щоб усім нам жилося комфортно та більше щасливих моментів у житті, – побажали вони харків’янам.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів із вулиць Плеханівської, Молочної, Тарасівської та інших у районі стадіону “Металіст” та Кінного ринку не зупинялося з початку війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured