Обличчя Харкова. Євгеній Мудрак – водій КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Євгеній Мудрак працює на КП «КВПВ» водієм сміттєвозу з 2019 року. Керувати автомобілем його вчив батько, який також працює водієм на КП «КВПВ». Євгеній з батьком працює на одному маршруті, проте в різних змінах.

Початок війни застав Є. Мудрака на роботі.

– 24 лютого я був на маршруті, на Північній Салтівці. З міста не виїжджав, продовжував працювати протягом всього періоду війни. Разів п’ять до сусідніх будинків прилітали снаряди. Спочатку трохи панікував, потім звик. Моя робота важлива для міста, працюю сумлінно, – розповідає Євгеній.

Робота на підприємстві, колектив та ставлення керівництва йому подобаються. За словами водія, завжди можна отримати допомогу і пораду.

Хобі Євгенія – заняття силовим видом спортом. У грудні 2022 року Євгеній став чемпіон України з пауерліфтингу. На чемпіонаті, у вправі багатоповторному жимі лежачи штанги вагою рівною власній вазі (125 кг), він виконав 15 піднімань і посів перше місце. Крім того, у вправі жим штанги максимальної ваги, посів друге місце піднявши штангу вагою 180 кг. Наразі Євгеній кандидат у майстри спорту з даного виду, та він прагне покращити своє досягнення та стати майстром спорту з пауерліфтингу.

Друге захоплення Є. Мудрака– риболовля, але з початком війни про це хобі довелося тимчасово забути.

Харків’янам Євген хоче побажати якнайшвидшого закінчення війни та повернення до мирних занять, у тому числі й до спорту.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured