З 19 по 25 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 47,3 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
 
З 19 по 25 січня КП «КВПВ» було вивезено 41100 кубометрів твердих побутових відходів, 2403 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3813 кубометрів відходів бункерами.

– Наше підприємство належним чином виконує свої обов’язки з надання послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечує чистоту на вулицях Харкова. В черговий раз дякуємо харків’ян за оплату наших послуг. Просимо споживачів, як населення, так і організації та приватних підприємців, оплатити заборгованість за надані послуги з поводження з побутовими відходами, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів з вулиць Сумської, Пушкінської, Римарської та інших не зупинялося з початку війни. Щодня з цих трьох вулиць вивозиться близько 31,9 кубометрів побутових відходів, а за останні три місяці було вивезено 6587 кубометрів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37