Знайди хвилинку – здай ялинку. Харків’яни взяли активну участь в акції КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Цього року харків’янам було запропоновано виносити з домівок новорічні ялинки не до контейнерів для збирання твердих побутових відходів, а до спеціально відведених місць. Такі місця визначено у кожному районі міста. Потім ялинки звозили на автоколони підприємства де подрібнювали їх за допомогою дробарок.

– Цього року ми плануємо переробити близько 20 тисяч ялинок. Це значне зниження порівняно з минулими роками і пояснюється воєнним станом в країні, – Артем Семикопенко, заступник директора з організаційних питань КП «КВПВ».

За словами А. Семикопенка, з запланованого вже перероблено близько 17 тисяч ялинок. Після дроблення мульча від ялинок використовується самим підприємством для опалення ремонтних боксів та, за заявкою, надається харків’янам для використання в городництві чи інших потреб в їх господарстві.

Сортування ялинок окремо від решти побутових відходів і централізоване їх вивезення та утилізація дозволяє організувати більш ретельне прибирання міста та заощадити зусилля комунальних служб.

– Рік у нас особливий. З початком війни ставлення харків’ян до комунальників суттєво покращилося і вони відповідально поставилися до акції «Знайди хвилинку – здай ялинку». Ми дякуємо та цінуємо, що харків’яни прислухались і приєднались до такої акції та стали виносити ялинки у спеціально відведені місця, а не викидали гілки ялинок з вікон, не залишали їх у під’їздах чи просто на вулиці, як це було у минулих роках, – розповів директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Директор КП «КВПВ» також просить харків’ян оплачувати послугу з поводження з побутовими відходами.

– Ви бачите, як сумлінно ми працюємо, бачите якість виконаної роботи. Сподіваюся, що харків’яни гідно оцінять нашу роботу та знайдуть можливість оплатити послуги з поводження з побутовими відходами, – зазначив Олексій Артикуленко.

Фото — Василь Голосний.

Раніше повідомлялося, що з 19 по 25 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 47,3 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured