З 1 по 31 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 193,7 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 1 по 31 січня КП «КВПВ» було вивезено 166753 кубометрів твердих побутових відходів, 10514 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 16528 кубометрів відходів бункерами.

– Одною з проблем підприємства залишається неправильне паркування деякими харків’янами особистого автотранспорту, автомобілі припарковують біля контейнерів для збирання твердих побутових відходів та контейнерів – бункерів таким чином, що спецтранспорт підприємства не може до них під’їхати. Вкотре хочу попросити харків’ян поважати працю комунальників та паркувати автомобілі так, щоб забезпечувався під’їзд спецтранспорту до контейнерів з побутовими відходами. Хочу нагадати, що за неправильне паркування передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що харків’яни взяли активну участь в акції КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» – “Знайди хвилинку – здай ялинку”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured