КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у Новобаварському районі Харкова

Вивезення побутових відходів з проспектів Новобаварського та Любові Малої, вулиць Тимірязєва та Кібальчича не зупинявся з перших днів війни. Наразі щодня лише з цих чотирьох вулиць Новобаварського району Харкова вивозиться 72 кубометри твердих побутових відходів, а за останні три місяці — понад 5,5 тисячі кубометрів ТПВ.

6 лютого на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олександра Серпухова та вантажника Артема Барановського. Олександр працює на підприємстві 5 років, його водійський стаж понад 20 років. Артем працює на підприємстві другий рік. Обидва харків’яни, працюють і живуть у Новобаварському районі міста.

З початку війни О. Серпухів та А. Барановський працювали не лише в Новобаварському район, а й в інших мікрорайонах Харкова – Салтівка, Москалівка, Основа. Обидва неодноразово потрапляли до зон обстрілів.

– Коли почалися обстріли 24 лютого я був на маршруті. Реакція була адекватною, був страх, однак вирішив продовжити працювати, – зазначив Олександр.

– Перші відчуття – шок та стан невизначеності. Вже 25 лютого я вийшов на роботу, на свою зміну, та продовжив працювати – згадує Артем.

Під час війни, внаслідок обстрілу, постраждав особистий легковий автомобіль О. Серпухова – ударною хвилею вибило лобове скло, сам Олександр не постраждав.

Своєю роботою екіпаж сміттєвозу задоволений – оплатою, графіком роботи, відносинами всередині колективу та ставленням керівництва.

– Дуже задоволений своєю роботою на підприємстві, колектив дружній, багато в чому допомагаємо один одному, – зазначив вантажник.

– Найбільше за ці місяці запам’яталася реакція харків’ян на комунальників. Люди раділи та дякували. Це справді було зворушливо, – сказав водій.

Основна проблема, яка виникає на їхньому маршруті – неправильне паркування харків’янами особистого автотранспорту. Найважче буває проїхати в новобудовах.

– Терпіння, надії, віри в наш уряд та у Збройні Сили України, – побажали хлопці харків’янам.

Раніше повідомлялось, що з 1 по 31 січня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 193,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured