КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» ліквідує наслідки обстрілів Харкова

КП «КВПВ» разом з іншими комунальними підприємствами міста Харкова бере участь у вивезенні побутових відходів, які утворюються після обстрілу ворогом житлових будинків. З територій, що постраждали під час обстрілів, підприємством вивозяться відходи, розбиті віконні рами, меблі, двері та інші предмети, які не підлягають відновленню.

– На прибудинкових територіях багатоквартирних будинків, які постраждали після обстрілів, ми розміщуємо контейнери-бункери і після їх заповнення – вивозимо. Зокрема, на місці одного з останніх обстрілів нашим підприємством було розміщено два контейнери – бункери для вивезення великогабаритних відходів, – пояснив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

За словами директора КП «КВПВ», після обстрілів житлових будинків міста Харкова також страждає обладнання самого підприємства – євроконтейнери. Євроконтейнери, які зазнали незначних пошкоджень, відновлюємо, а ті, що не підлягають ремонту –замінюємо.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів з проспектів Новобаварського та Любові Малої, вулиць Тимірязєва та Кібальчича не зупинявся з перших днів війни.
 
КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37
 
Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured