КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян правильно паркувати свої автомобілі

Неправильне паркування особистого автотранспорту харків’янами залишається однією з актуальних проблем, з якою зараз стикається підприємство. Паркування авто перед контейнерами для ТПВ та контейнерами – бункерами ускладнює під’їзд до них спецавтотранспорту КП «КВПВ» для вивезення побутових відходів і, як наслідок, погіршує екологічну ситуацію у конкретних мікрорайонах та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

– Останнім часом спостерігається тенденція – особисті автомобілі паркують таким чином, що спецтранспорт не може заїхати навіть на внутрішньо квартальну дорогу, тому вкотре нагадую харків’янам про адміністративну відповідальність за неправильне паркування власного автотранспорту. Хочу зазначити, що наше підприємство продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові, незважаючи на постійні повітряні тривоги, обстріли міста та недостатнє фінансування. Ми вдячні харків’янам за своєчасну оплату наших послуг, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів з проспектів Новобаварського та Любові Малої, вулиць Тимірязєва та Кібальчича не зупинялось з перших днів війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured