З 1 по 8 лютого КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло близько 51 тисячі кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
 
З 1 по 8 лютого КП «КВПВ» було вивезено 44240 кубометрів твердих побутових відходів, 2974 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3758 кубометрів відходів бункерами.
 
– Хочу подякувати харків’янам, які своєчасно оплачують послуги нашого підприємства. Якими б не були складними умови в країні, в м. Харкові, підприємство продовжує наводити лад у місті та піклуватися про екологічну ситуацію нашого міста. Крім того, підприємство, разом з іншими комунальними підприємствами міста Харкова, бере участь у вивезенні відходів, що утворюються після обстрілу ворогом житлових будинків. З територій, що постраждали під час обстрілів, підприємством вивозяться відходи, розбиті віконні рами, меблі, двері та інші предмети, які не підлягають відновленню, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

 Раніше повідомлялося, що з 1 по 31 січня КП «КВПВ» було вивезено 166753 кубометрів твердих побутових відходів, 10514 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 16528 кубометрів відходів бункерами.

 КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.
 
Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37
 Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
 
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
 
YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured