КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить порядок у мікрорайоні Новожаново.

Вивезення побутових відходів з вулиць Академіка Богомольця, Селянської, Москалівської та інших вулиць мікрорайону Новожаново у Харкові не зупинялося з перших днів війни. Щодня лише з цих трьох вулиць мікрорайону вивозиться 41 кубометр твердих побутових відходів. А за останні три місяці працівники КП “КВПВ” вивезли понад 3,1 тисячі кубометрів ТПВ.

13 лютого на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олега Циганенка, вантажників Олександра Куплевахського та Вадима Тащева. О. Циганенко зайнятий у сфері побутових відходів понад 30 років, О. Куплевахський працює у КП “КВПВ” 6 років, В. Тащев – рік.

Всі троє харків’яни та постійно працюють на цьому маршруті і добре знають його особливості. Серед них – проблема неправильного паркування.

– Якщо бачимо власника автомобіля, який перегородив під’їзд до контейнерів для збирання побутових відходів, звертаємось до нього та просимо прибрати авто. Водії не ігнорують наші прохання та переставляють автомобілі. Але слід зазначити, що якщо один водій переставив свою машину, то інший поставить на теж саме місце, – розповідають працівники.

Загалом ставлення місцевих жителів до працівників КП “КВПВ” оцінюється позитивно – вітаються, дякують за виконану роботу.

У свою чергу екіпаж сміттєвозу сумлінно виконує свою роботу, побутові відходи, що накопичилися, вивозять з усіх контейнерів мікрорайону Новожаново. Працюючи з самого початку війни, вони, як і інші працівники КП “КВПВ”, постійно наражаються на небезпеку, але роботою задоволені і міняти її не збираються. Умови праці їх влаштовують, як і відносини в колективі та ставлення до них керівництва підприємства.

– Ми хочемо побажати харків’янам якнайшвидшого закінчення війни, нашої перемоги, возз’єднання всіх сімей, – зазначили працівники.

Раніше повідомлялось, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у Новобаварському районі Харкова.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured