З 9 по 15 лютого КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 42 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 9 по 15 лютого КП «КВПВ» було вивезено 37220 кубометрів твердих побутових відходів, 1854 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3024 кубометрів відходів бункерами.

– Останніми тижнями у Харкові спостерігається погіршення погодних умов у вигляді висипання снігу, що приводить до ускладнення руху транспорту. Тому наше підприємство активно залучається до збирання снігу з внутрішньоквартальних доріг та тротуарів Холодногірського, Слобідського та Новобаварського районів міста. І ми вкотре просимо харків’ян-власників автомобілів паркувати їх правильно – так, щоб не ускладнювати під’їзд спецтехніки до контейнерів. Із погіршенням погодних умов ця проблема неправильного паркування стає у Харкові ще більш актуальною, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що неправильне паркування особистого автотранспорту харків’янами залишається однією з вагомих проблем, з якою зараз стикається підприємство. Паркування авто перед контейнерами для ТПВ та контейнерами – бункерами ускладнює під’їзд до них спецавтотранспорту КП «КВПВ» для вивезення побутових відходів і, як наслідок, погіршує екологічну ситуацію у конкретних мікрорайонах та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured