КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад у районі мікрорайону Сортировка

Вивезення побутових відходів з вулиць мікрорайону Сортировка Холодногорського району міста – Велика Панасівська, Беркоса, Благовіщенська та інших не зупинялось з перших днів війни, незважаючи на те, що багато об’єктів на цих вулицях було пошкоджено під час обстрілів, і небезпека “прильотів” зберігається. Щоденне вивезення твердих побутових відходів із трьох вулиць мікрорайону становить 27 кубометрів, а за три останні місяці було вивезено понад дві тисячі кубометрів ТПВ.

20 лютого на цьому маршруті на сміттєвозі ЗІЛ із маніпулятором працював водій Максим Мурашкін. На підприємстві М. Мурашкін працює півтора роки. Вранці 24 лютого Максим був на маршруті.

З того дня працівник підприємства неодноразово потрапляв у зону обстрілів, під час одного з яких уламком пошкодило фару спецавтотранспорту.

– Не боюся, ставлення спокійне, пристосувався до роботи в таких умовах, – розповів водій.

Максим Мурашкін – харків’янин, мешкає в Основ’янському районі міста, одружений, має доньку. З початку війни сім’я з Харкова не виїжджала, оскільки не захотіли залишити батька одного.

Робота на підприємстві М. Мурашкіну подобається, колектив дружній. Окрім гарного колективу зазначає зміни на краще у ставленні харків’яни до комунальників, що також дуже подобається під час роботи.

Зараз у працівників КП “КВПВ” додалася нова, сезонна проблема – ускладнення руху транспорту через випадання снігу та ожеледицю. Особливо це помітно в такому районі, як Сортировка, де приватні сектори поєднуються з промзоною та залізничними шляхами, через що внутрішньоквартальними дорогами мікрорайону буває важко проїхати.

– Хотілося б побажати харків’янам мирного неба та якнайшвидшого закінчення війни, а також враховувати особливості нашої роботи. Зокрема, не перегороджувати автомобілями під’їзд до сміттєвих баків, – зазначив працівник КП «КВПВ».

Раніше повідомлялося, що з 9 по 15 лютого КП «КВПВ» було вивезено 37220 кубометрів твердих побутових відходів, 1854 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3024 кубометрів відходів бункерами.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар, тел.067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured