КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відзначає Масляну

Масляна є одним з найстаріших традиційних свят. Це свято асоціюється зі смачними печеними млинцями, а раніше з веселими гуляннями. Мета свята – розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

“І гуляш, і різноманітні салати, і смачні млинці”, – радісно повідомляють працівники на виході з їдальні своїм колегам. На свято Масляну в безкоштовній їдальні підприємства приготували смачні млинці.

Людмила, кухар, безпосередньо зайнята приготуванням млинців.

– Наші млинці приготовлені з душею, на молоці та з топленим маслом. До млинців на вибір ми подаємо сметану, варення зі смородини, мед та згущене молоко – те, що найбільше подобається людям, – повідомила Людмила.

Її колега-кухар, теж Людмила, стоїть на видачі страв.

– Вдома я часто готую млинці з різною начинкою для своїх рідних, і сама їх дуже люблю їсти. Млинці, які ми сьогодні приготували – «божественні», – сміється кухар.

Їжа в їдальні для працівників підприємства завжди смачна, а не тільки у свята.

Вікторія, кухар: – Ми намагаємось завжди приготувати щось нове. Сьогодні в меню були пюре, макарони, гуляш зі свинини, різноманітні салати та млинці.

Працівники КП “КВПВ” дуже цінують працю кухарів.

Олександр, автослюсар, працює на підприємстві вже 18 років: – Від млинців в захваті, особливо зі сметаною. Раніше ми приносили їжу з собою, а зараз, завдяки керівництву підприємства, для всіх працівників організовано безкоштовні обіди. Дуже вдячні за таку турботу.

Василь: – Обід був смачний, особливо млинці – у роті тануть. Кухарі завжди готують смачну їжу. Ми вдячні дівчаткам-кухарям за їхню роботу.

Єлизавета, працівник відділу маркетингу та договірних відносин: – Дуже приємно, що на підприємстві святкують Масляну та пригощають працівників млинцями зі смаколиками.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко разом з усіма обідає у їдальні, враховує побажання працівників щодо приготування страв.

Олексій Артикуленко: – Вважаю, хто добре працює, той повинен добре харчуватися. Тому в такий складний воєнний час ми намагаємося зробити життя наших працівників комфортним, щоб їм було приємно працювати. Млинці на Масляну – одна з таких маленьких “приємностей”, ми намагаємося, щоб наші працівники добре харчувалися щодня.

Сам директор також скуштував млинці, за його словами, “дуже смачні”.

Насамкінець відкриємо невелику “таємницю” – завтра святковий стіл продовжиться. Кухарі готують на завтра пюре, макарони, спагетті, гречку, фрикасі (куряче філе в сметані), салат зі свіжої капусти та булочки “масляна”.

Раніше повідомлялося, що з 16 по 22 лютого КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 41,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured