КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян цивілізовано позбавлятися від великогабаритних відходів

Така ситуація виникла на вулиці Родниковій, 13. Мешканці просто винесли та залишили під деревом диван, рами, шибки.

– Для таких видів великогабаритних відходів як старий диван, шафа, комод, віконні та дверні рами та інше відведені спеціальні місця та встановлено порядок їх вивезення. Власники залишають заявки на підприємстві щодо вивезення зазначених вище відходів і ми їх вивозимо. Послуга платна. У той же час для харків’ян, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів окупантів, є можливість безкоштовного замовлення «Контейнера – бункера на добу», який надається мешканцям багатоповерхових будинків та мешканцям приватного сектору міста. За заявками мешканців на прибудинковій території багатоповерхових будинків і на вулицях приватного сектору встановлюється «Контейнер – бункер на добу» і мешканці мають можливість цивілізовано позбутися непотрібних речей, – пояснив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що з 16 по 22 лютого КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 41,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured