З 16 по 22 лютого КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 41,7 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 16 по 22 лютого КП «КВПВ» було вивезено 37720 кубометрів твердих побутових відходів, 1545 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 2534 кубометрів відходів бункерами.

– Протягом останніх двох тижнів наше підприємство активно прибирало сніг з внутрішньоквартальних доріг та тротуарів міста Харкова. Ми розпочали підготовку до “Зеленої весни” – оскільки з очікуванням тепла харків’яни наводять лад в своїх помешканнях, тому об’єм побутових відходів зростає в рази. В черговий раз хочу подякувати харків’янам за своєчасну оплату наших послуг та попросити автолюбителів правильно паркувати свої автомобілі у дворах багатоквартирних будинків та не заважати під’їзду спецтранспорту підприємства до контейнерів для збирання ТПВ, – наголосив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що вивезення побутових відходів з вулиць мікрорайону Сортировка Холодногорського району міста – Велика Панасівська, Беркоса, Благовіщенська та інших не зупинялось з перших днів війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured