Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України.

«Сьогодні хочу сказати про те, як війна змінила нас, харків’ян.

Щодня ми разом бачили, як руйнують наше місто і наше життя. Але ворогу не вдалося зламати нашу єдність, нашу силу, нашу гідність і нашу віру в Перемогу! Ми всі прийшли на допомогу один одному. І я пишаюся цим. І вірю, що разом ми зробимо своє місто найкращим містом в Україні. Ми дамо йому нове життя. Ніколи не хотів, щоб це було такою ціною.

Хочу висловити слова подяки тим, хто боронить нашу країну, наш Харків. А також слова співчуття всім, хто відчув біль втрати. Нам всім потрібні сили, щоб закінчити війну Перемогою та жити і працювати далі.

Вірю, що людей, які під час війни демонструють найкращі людські якості, не перемогти, тож наша Перемога з кожним днем все ближче! І я також вірю у те, що всі ті найкращі якості, які в нас, попри весь жах, пробудила ця страшна війна, допоможуть нам у мирному житті відбудовувати країну та Харків!

Дякую вам, харків’яни, за те, що, незважаючи, хто де був, – у місті, чи вимушеному від’їзді – ми все одно були разом! І будемо надалі, бо ми – харків’яни!».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.