Раїса Барибіна – логіст-диспетчер КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Раїса Миколаївна Барибіна понад 20 років працює в автоколонні №2 КП “КВПВ”. До її обов’язків входить щоденне планування завдань для водіїв спецавтотранспорту підприємства відповідно до маршрутного листа по Немишлянському та Індустріальному районах міста, контролює виконання встановлених завдань.

Свою роботу Раїса Миколаївна любить та вважає професію логіст своїм покликанням.

– На роботі почуваюся комфортно, йду щодня, як на свято. Мені все подобається – підприємство, колектив, робота, – розповідає Р. Барибіна.

24 лютого застало Раїсу Миколаївну вдома.

– Не повірила спочатку. Потрясіння, як таке може бути, – згадує Р. Барибіна.

Перші два тижні війни вона разом з дітьми та двома онуками ночувала у підвалі багатоповерхівки, у бомбосховищі. Зранку знову йшла на роботу.

– Війна нас, харків’ян, усіх змінила. До війни ми не так дружно жили, а тепер усі допомагаємо та дбаємо один про одного, – вважає Раїса Миколаївна.

Хобі Раїси Миколаївни – в’язання, шиття одягу та випічка тортів. Р. Барибіна навіть закінчила курси крою та шиття. Деякий одяг власного крою вдягає у повсякденному житті. З війною ці захоплення відійшли “на другий план”, але після Перемоги жінка знову збирається ними зайнятися.

– Харків’янам я хочу побажати, щоб швидше закінчилася війна. Щоб повернулися всі живі та здорові. Щоб мами не втрачали своїх дітей. Господи, дай нам миру та здоров’я! – побажала Р. Барибіна.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відзначило Масляну.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured