З 23 лютого по 1 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 42,2 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
 
З 23 лютого по 1 березня КП «КВПВ» було вивезено 37550 кубометрів твердих побутових відходів, 1689 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3024 кубометрів відходів бункерами.
 
– На нашому підприємстві розпочалася “Зелена весна” – щорічний комплекс заходів, спрямованих на благоустрій міста, покращення санітарних умов та оновлення обладнання та спецтехніки підприємства. Після зими необхідно пофарбувати понад 145 одиниць спецтехніки, понад 600 контейнерів – бункерів та майже 500 контейнерів для збирання побутових відходів. До того ж, з приходом весни, харків’яни починають активно позбавлятися від непотрібних речей, що додає нам роботи. Тому я прошу харків’ян викидати велико-габаритні відходи лише у спеціально відведені місця та за необхідності замовляти у нас контейнери – бункери”, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

За його словами, у Харкові дещо покращилася ситуація з хаотичним паркуванням автотранспорту біля контейнерів для збирання ТПВ. Але таких випадків ще достатньо в м. Харкові. Крім того додався ускладнений проїзд внутрішньоквартальними дорогами та у дворах багатоповерхових будинків. Тому підприємство просить автолюбителів поважніше ставитися до праці комунальників та паркувати свої автомобілі з урахуванням необхідності проїзду спецтехніки.

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у мікрорайоні Павлове Поле. Вивезення побутових відходів з вулиць Отакара Яроша, 23 Серпня, проспекту Науки та інших вулиць мікрорайону не зупинялося з перших днів війни.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured