КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі парку “Зелений гай”

Вивезення побутових відходів з вулиць 12 Квітня та Бібліка, які граничать з парком “Зелений гай”, а також з проспекту Індустріального у Харкові не зупинялося з перших днів війни. Щодня із цих трьох вулиць мікрорайону вивозиться 63 кубометри твердих побутових відходів. А за останні три місяці підприємством було вивезено понад 4,8 тисячі кубометрів ТПВ.

6 березня на цьому маршруті працює бригада сміттєвозу у складі водія Андрія Ковальова та вантажника Дмитра Сіндєєва. Настала весна, яка традиційно додасть роботи комунальникам.

– Люди почали наводити лад у своїх квартирах та будинках, викидати старі речі, робити ремонти. Роботи побільшає, – зазначає Андрій Ковальов, який працює на підприємстві понад 30 років.

Працівники КП “КВПВ» зазначають однією із проблем в Індустріальному районі під час вивезення побутових відходів, як і в інших районах, неправильне паркування автотранспорту, що значно ускладнює проїзд спецранспорту. Слід зазначити, що сьогодні на цьому маршруті, біля вул. Бібліка, 59, склалася особливо незручна ситуація.

– Там і вузька дорога, і багато машин, під’їжджати до контейнерів вкрай складно, – зазначив екіпаж сміттєвозу.

Комунальники особливо наголошують на доброзичливому ставленні до них харків’ян, на труднощі роботи не скаржаться, і, як усі, хочуть якнайшвидшого закінчення війни.

Раніше повідомлялося, що «Зелена весна» прийшла до КП “Комплекс з вивозу побутових відходів”. У планах підприємства в період «Зеленої весни» 2023 року – організація робіт спрямованих на оновлення обладнання та спецтехніки підприємства, ремонт контейнерів для збирання ТПВ та ВГВ.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured