Працівниці КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” відзначені Харківським міським головою з нагоди Міжнародного жіночого дня

Подяки міського голови та Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради отримали кращі працівниці різних сфер життєдіяльності міста: промисловості, цивільного захисту, бізнесу, медицини, освіти, правоохоронної діяльності.

Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що їх щоденний внесок у наближення перемоги України в війні – неоціненний, – повідомляє прес-служба Харківської міськради.

– Хотілося б святкувати цей день інакше, але війна, яка увірвалася в життя кожного з нас, змінила плани. Я хочу щиро подякувати кожній з вас за те, що, попри всі труднощі, які звалилися на ваші плечі, ви продовжуєте гідно з ними справлятися, працювати та допомагати. Хтось рятує дітей, хтось лікує, хтось навчає… Ви робите неоціненний внесок у нашу перемогу! Будьте завжди щасливими та усміхненими! – сказав у вітальному слові Ігор Терехов.

Серед нагороджених – прибиральниці службових приміщень КП “КВПВ” Олена Коваленко, Ніна Мальцева, Людмила Білоус, Людмила Денісюк та машиніст з прання та ремонту спецодягу Олена Жарко. Наші працівниці відзначені подяками мера за старанну та плідну роботу у воєнний час.

– Жінки-працівниці КП “КВПВ” під час війни надали неоціненну допомогу нашому підприємству. Незважаючи на постійні обстріли та інші небезпеки війни, вони самовіддано працювали на своїх місцях. Від імені всіх наших чоловіків я висловлюю подяку нашій “найкращій половині” підприємства, бажаю їм любові, щастя, домашнього тепла і затишку, підтримки близьких людей, миру та злагоди, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Фото – Дмитро Верещинський.

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі парку “Зелений гай”.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured