“Легенда гаража”. Олег Гулий – водій КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Олег Васильович Гулий працює на КП “КВПВ” 36 років. Перші кілька років працював вантажником, а потім – водієм. Протягом цього часу він, як водій, працював практично на всіх видах автотранспортної техніки підприємства, яка задіяна під час вивезення побутових відходів. На разі він водій сміттєвозу Ford Cargo.

Рано-вранці 9 березня Харків в черговий раз потерпав від ракетних ударів російського агресора, проте водії КП “КВПВ”, як завжди, вийшли на свої маршрути. О. Гулий разом з вантажниками Геннадієм Маруничем та Юрієм Лещенко працювали у Холодногірському районі міста.

– Це справжня “легенда гаража”, надійний товариш та досвідчений працівник, – охарактеризував водія Г. Марунич, який сам працює на підприємстві понад 20 років.

Юрій Лещенко розповів, як у найперші дні війни він разом із О. Гулим працювали на маршруті в мікрорайоні П’ятихатки. Цього дня цей мікрорайон Харкова інтенсивно обстрілювався, та працівники вирішили, що свою роботу обов’язково повинні виконати.

Працівники підприємства можуть розповісти багато таких історій. Сам Олег Гулий згадує чергу на блок-посту під час перевірки автотранспорту, як тільки вони від’їхали, пролунав вибух, на щастя, працівники підприємства та спецтехніка не постраждали.

Однак, незважаючи на небезпеку, Олег Васильович не збирається припиняти роботу та виїжджати з Харкова.

– Комусь треба прибирати сміття та піклуватися про чистоту Харкова, – вважає працівник підприємства.

– Водії, вантажники, слюсарі – “золотий фонд” нашого підприємства. Ми постійно дбаємо про наших працівників. Крім того на підприємстві багато трудових династій. Сім’я О. Гулого – не виняток. Разом з Олегом Васильовичем на підприємстві працюють його син та невістка. Вони – гідні та досвідчені працівники та продовжувачі своєї династії, – зазначив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Головні захоплення О. Гулого – риболовля та настільний теніс. Він охоче згадує, як впіймав двох великих товстолобів, а нещодавно, на вудку, 2,5 кг судака.

Харків’янам Олег Васильович радить працювати та не втрачати оптимізму і вірити, що війна скоро закінчиться та в Україну прийде мир.

Раніше повідомлялося, що працівниці КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” відзначені Харківським міським головою з нагоди Міжнародного жіночого дня.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/
facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov
YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured