КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян паркувати свої автомобілі так, щоб не заважати вивезенню побутових відходів

Звертаємося до харків’ян з проханням — щодня, при поверненні додому, паркувати свої автомобілі у дворах багатоповерхових будинків та на внутрішньоквартальних дорогах таким чином, щоб вранці працівники підприємства могли вільно під’їхати до контейнерів для збирання побутових відходів. Про це вкотре прохають працівники КП “КВПВ”. До того ж, активні городяни можуть допомогти у цьому підприємству та зробити коректне зауваження власникам автомобілів, які порушують п. 15.10 «е» Правил дорожнього руху – заборона стоянки ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.

– Хочу зазначити, в останні тижні ситуація з паркуванням у нашому місті трохи покращилася завдяки зверненням підприємства до громадян через ЗМІ, соціальні мережі та роботі безпосередньо із власниками автомобілів. Проте, на деяких ділянках внутрішньоквартальних доріг і у дворах багатоповерхівок ситуація залишається складною. Я в черговий раз звертаюся до власників автотранспорту з проханням враховувати можливість проїзду спецтранспорту підприємства при здійснювати паркування своїх автомобілів. Крім того хочу нагадати про адміністративну відповідальність за порушення правил паркування, – зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян цивілізовано позбавлятися від великогабаритних відходів. Така ситуація виникла на вулиці Родниковій, 13. Мешканці просто винесли та залишили під деревом диван, рами, шибки.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВO Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured