За лютий КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 172 тисячі кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.
 
З 1 по 28 лютого КП «КВПВ» було вивезено 152360 кубометрів твердих побутових відходів, 7804 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 11924 кубометрів відходів бункерами.
 
– У лютому, крім планового вивезення побутових відходів, підприємство займалося вивезенням снігу та криги. Зима закінчилася і зараз ми увійшли в “Зелену весну” – упорядкуємо нашу спецтехніку і контейнери для збирання побутових відходів, ремонтуємо та фарбуємо їх, а також наводимо лад на територіях наших автоколон. З приходом весни навантаження на підприємство також збільшилося оскільки харків’яни почали наводити лад в своїх помешканнях, через що зросла кількість побутових відходів. До того ж, хочу в черговий раз подякувати харків’янам за своєчасну оплату наших послуг і нагадати, що великогабаритні відходи потрібно викидати у контейнери – бункери, розташовані у спеціально відведених для цього місцях, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що працівниці КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” відзначені Харківським міським головою з нагоди Міжнародного жіночого дня.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured