КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у приватному секторі Київського району

Приватний сектор Київського району примикає до вулиці Шевченко, на яку у перші дні війни прорвалася диверсійна група окупантів. Вивезення побутових відходів з вулиць Кисловодська, Каринської, Луганської, Сагайдачного та інших з початку війни було частковим, з невеликою перервою на бойові дії. Наразі вивезення відходів з цих вулиць проводиться 2 рази на тиждень (понеділок і п’ятниця), щомісячно сміттєвозом вивозиться 63 кубометра.

13 березня на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Богдана Василишина та вантажників Олександра Гущина та Івана Жиліна.

Усі члени екіпажу сміттєвозу працюють у КП “КВПВ” відносно нещодавно – Богдан та Олександр другий рік, а Іван кілька місяців. Як і решта працівників підприємства, працюють старанно, на совість.

Основна проблема під час вивезення побутових відходів в приватному секторі Київського району міста – споживачі наших послуг не дотримуючись графіка
виносять побутові відходи та залишають їх у пакетах перед будинками.

Що ж до самої роботи та її умов, працівники задоволені і змінювати роботу не збираються. Крім того, зараз Б. Василишин разом із дружиною тимчасово мешкає на території автоколони підприємства. Раніше вони мешкали у селищі Слатине (біля Дергачів), однак через обстріли вони були змушені евакуюватися, а їх квартира повністю згоріла в результаті бойових дій.

Проте працівники КП “КВПВ” з оптимізмом дивляться у майбутнє, вірять, що війна незабаром закінчиться і Україна переможе. Харків’янам вони також бажають вірити в перемогу та швидке закінчення війни.

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» просить харків’ян паркувати свої автомобілі так, щоб не заважати вивезенню побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured