КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” оновлює спецтехніку та обладнання у рамках акції «Зелена весна».

Протягом 3-х весняних місяців працівники КП “КВПВ” планують виконувати комплекс робіт з ремонту та фарбування спецтехніки підприємства та контейнерів для збирання побутових відходів. Ремонт та фарбування спецтехніки проводиться на території автоколон, а контейнерів – стаціонарно та на місці їх розміщення на прибудинковій території виїзними бригадами підприємства.

– Цього року в рамках акції «Зелена весна» ми плануємо відремонтувати та пофарбувати 145 одиниць спецтехніки, 618 контейнерів – бункерів, 474 контейнерів та 1350 урн для збору ТБО. З приходом весни харків’яни почали позбавлятися від старих та непотрібних речей, що також збільшує навантаження на підприємство. Тому я прошу харків’ян викидати великогабаритні відходи у контейнери – бункери, розміщених у спеціально відведених місцях. Для вивезення таких речей також можна замовити бункер. Для громадян та підприємств, чиї приміщення постраждали від обстрілів окупантів, замовлення бункера в рамках ініціативи “Контейнер-бункер на добу” проводиться безкоштовно, – повідомив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у приватному секторі Київського району. Також підприємство просить харків’ян паркувати свої автомобілі з врахуванням можливості проїзду спецтранспорту підприємства.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured