Найкращих працівників КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” нагороджено до Дня комунальника

Почесними грамотами підприємства та профспілкового комітету до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України було нагороджено 27 працівників КП “КВПВ”. Серед нагороджених переважно водії, вантажники, технічні фахівці. Крім того, усі працівники підприємства отримали грошові премії.

– Сьогодні найкращих працівників нашого підприємства було нагороджено почесними грамотами за сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток підприємства, – зазначив під час нагородження директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

У ході загальних зборів директор підприємства Олексій Артикуленко розповів про підсумки минулого року і поділився своїми планами на 2023 рік щодо технічного переоснащення підприємства та покращення умов праці.

– Незважаючи на війну ми практично виконали всі плани минулого року пов’язані з благоустроєм територій автоколон та їх приміщень – здійснили ремонт їдальні, медичного кабінету, відкрито майстерню з обслуговування та ремонту обладнання, майже добудовано місткий ремонтний бокс на 4 машиномісця. Цього року плануємо розпочати будівництво моторного цеху, створивши замкнутий цикл ремонту спецтехніки, а також придбати додаткові обладнання та ремонтні інструменти. Роботи з ремонту спецтехніки на підприємстві виконуються якісно та швидко. Хочу зазначити, минулого року наше підприємство отримало нову спецтехніку, а цього року чекаємо на евакуатор для вантажних автомобілів, – зазначив Олексій Артикуленко.

Найголовніше у роботі адміністрації підприємства з трудовим колективом – забезпечення максимально якісних умов праці для працівників. За оцінками працівників за останній рік умови праці значно покращились.

– Серед останніх новацій на підприємстві – нова форма заохочення: додаткова щомісячна премія, яка надається водіям за дбайливе ставлення до автотранспортних засобів та підтримку їх в належному стані. Таку премію вже виплатили понад 15 водіям, – роз’яснив директор КП «КВПВ».

До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України на підприємстві були відзначені грамотами водії Віталій Зінов’єв, Іван Шаповал, Микола Левін, Олександр Ларін, Ігор Хоміч, Василь Лозенко, В’ячеслав Здойма; вантажники Юрій Шевченко, Сергій Дудка, Дмитро Безсонов; слюсарі Олександр Мироненко, Сергій Шепеленко, Валерій Приходько, Олександр Пфейфер, Володимир Дюмін; охоронець Віктор Худяков; контролер Станіслав Сабур.

Також почесними грамотами районних адміністрацій міста Харкова були відзначені водії Олександр Дробаха, Микола Круговий, Олексій Галушка, Дмитро Удоденко; логісти Раїса Барибіна, Ірина Симонова; завідувачка канцелярії Ольга Семерікова; секретар директора Ірина Фоміна.

Раніше повідомлялося, що з 9 по 15 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 46,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured