З 9 по 15 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 46,7 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

З 9 по 15 березня КП «КВПВ» було вивезено 41550 кубометрів твердих побутових відходів, 1541 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 3674 кубометрів відходів бункерами.

– Цього тижня наші працівники продовжили сумлінно працювати та здійснювати комплекс робіт з оновлення обладнання та спецтехніки підприємства. Однак, у підприємства з’явилася нова проблема: мешканці приватного сектору міста, не дотримуючись графіка, почали виносити побутові відходи та залишати їх у пакетах біля своїх домоволодінь. Ми всі – харків’яни, і ми пишаємося, що наш Харків залишається найчистішим містом України. Ми вдячні харків’янам за оплати наших послуг в такий важкий час, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” оновлює спецтехніку та обладнання у рамках акції «Зелена весна».

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured