КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» нагадує харківським автолюбителям: неправильне паркування закінчиться штрафом за вчинення адміністративного правопорушення

Незважаючи на численні попередження, деякі харків’яни, власники особистого автотранспорту, як і раніше, неправильно паркують свої автомобілі біля контейнерів для вивезення побутових відходів. Авто ставляться на ніч так, що вранці спецтранспорт КП “КВПВ” не може до них під’їхати та здійснити вивезення побутових відходів.

 

Підприємство нагадує таким автолюбителям про відповідальність за таке “паркування” та про можливість грошового стягнення. Пунктом 15.10.(е) Правила дорожнього руху України чітко встановлено, що забороняється стоянка транспортних засобів ближче 5 метрів від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВO Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured