З 16 по 22 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,4 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 16 по 22 березня КП «КВПВ» було вивезено 43310 кубометрів твердих побутових відходів, 2653 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4485 кубометрів відходів бункерами.

 

– 19 березня ми відзначили наше професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Усі працівники нашого підприємства самовіддано відпрацювали цей складний військовий рік. Ми раді, що харків’яни цінують нашу роботу. Підприємство продовжує дбати про чистоту нашого міста та вдячні харків’янам за оплати наших послуг в такий важкий час. Також підприємство продовжує оновлювати обладнання та спецтехніку в рамках “Зеленої весни” та вести боротьбу з несумлінними паркувальниками, чий особистий транспорт заважає проїзду спецтехніки до контейнерів для збирання побутових відходів і тим самим наводити чистоту та порядок у Харкові, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що з 9 по 15 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 46,7 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured

“/>