КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводить лад на “червоних лініях” у районі мікрорайону Тюринка

На “червоних лініях” вздовж приватних секторів міста підприємством було встановлено контейнери для централізованого збирання твердих побутових відходів. Усього на “червоних лініях” встановлено 75 пластикових євроконтейнерів об’ємом 0,24 м3. Вивезення побутових відходів здійснюється за графіком спецтехнікою підприємства.

 

Така “червона лінія” діє у мікрорайоні Тюринка, що примикає до вулиці Академіка Павлова. ТПВ з вулиць Академіка Павлова, Тюрінської, Артельної та Семиградської вивозяться 2 рази на тиждень (понеділок та п’ятниця). Обсяг ТПВ з приватного сектора на цих вулицях складає 69 кубометрів на місяць, а за три останні місяці звідси було вивезено 193 м3.

 

27 березня на цій ділянці працювала бригада сміттєвозу у складі водія Володимира Семененка, вантажників Михайла Хмеля та Владислава Кокотунова. Водій працює на підприємстві 8 років, вантажники – по 2 роки кожен.

 

Війна застала всіх трьох на роботі, яку вони, незважаючи на небезпеку, не залишили, і за цей час неодноразово потрапляли до зони обстрілу. Володимиру та Владиславу запам’ятався випадок, коли окупанти вдарили по ТРЦ “Французький бульвар” – через 5 хвилин після того, як вони повз нього проїхали.

 

– Перечекали і знову приступили до роботи. Ми – чоловіки, не повинні боятися, – коментують подію працівники КП “КВПВ”.

 

Основні складнощі, з якими зараз стикаються комунальники, на цій ділянці приватного сектору подібні до складнощів по всьому місту – не дуже хороші дороги всередині мікрорайону, хаотичне паркування харків’янами особистого автотранспорту. Ставлення жителів цього мікрорайону до працівників підприємства хороше.

 

Своєю роботою – умовами праці, заробітною платою, відносинами в колективі та ставленням керівництва працівники КП “КВПВ” задоволені, роботу міняти не збираються.

 

– Рішення встановити контейнери на “червоних лініях” вздовж приватних секторів виправдало себе. Побутові відходи, які виносять мешканці, не складаються на землі в пакетах, не “літають”, не розриваються тваринами, а організовано збираються у спеціальні контейнери. Це дозволяє зберігати та підтримувати санітарні норми м. Харкова, – вважає заступник директора з організаційних питань КП “КВПВ” Артем Семикопенко.

 

За його словами підприємство продовжить таку практику, оскільки це цивілізований підхід до організації збирання та вивезення побутових відходів у місті.

 

Раніше повідомлялося, що з 16 по 22 березня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,4 тисяч кубометрів побутових відходів – 43310 кубометрів твердих побутових відходів, 2653 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 4485 кубометрів відходів бункерами.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, речник директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured