КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» оперативно прибрало несанкціоноване звалище.

Несанкціоноване звалище на вул. Петросова, 64, утворилося в ніч з 27 на 28 березня. Невідомі особи викинули будівельне сміття та інший непотріб біля контейнерів для збирання побутових відходів.

– 28 березня, одразу після надходження повідомлення про виявлене звалище, наше підприємство оперативно відреагувало та прибрало його. Хочу зазначити, що по Харкову встановлені контейнери – бункери, які призначені для збирання великогабаритних відходів. Також підприємство надає послугу з встановлення та вивезення побутових відходів контейнером – бункером відповідно до заявки. Слід зазначити, що для харків’ян, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів окупантів, можливе безкоштовне надання такої послуги. Ми продовжуємо працювати протягом всього часу військових дій і просимо харків’ян разом з нами дбати про чистоту Харкова, – повідомив директор підприємства Олексій Артикуленко.

Про випадки виявлення незаконного викидання відходів підприємство звертається з поданням до Державної екологічної інспекції у Харківській області та поліції щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured