КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» запобігло незаконному викиду виробничого сміття приватними підприємцями

На вулицях Новоолександрівській та Дизельній намагалися викинути виробничі відходи приватні підприємці. Замість того, щоб укласти договори з виконавцями, підприємці вирішили самовільно викинути виробниче сміття у контейнери – бункери та біля бункерів, які встановлені та призначених для збирання побутових відходів харків’ян.

– За підтримки громадськості працівниками нашого підприємства було вчасно припинено спроби незаконного викидання відходів. Нагадую приватним підприємцям та організаціям про необхідність укладати договори щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами з КП «КВПВ», та своєчасно оплачувати надані послуги, а не викидати свої виробничі відходи там де заманеться. Однак, приватні підприємці, намагаючись заощадити, перевантажують контейнери для збирання побутових відходів чим погіршують екологічну ситуацію у Харкові. Хочу зазначити, за порушення законодавства у сфері благоустрою передбачено адміністративну відповідальність, яка тягне за собою накладенням штрафу, – зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

Про випадки виявлення незаконного викидання відходів підприємство готує подання до поліції щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Відео

Раніше повідомлялося, що КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» оперативно прибрало несанкціоноване звалище на вул. Петросова.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured