#Обличчя Харкова. Володимир Бабешко та Сергій Лабазов – працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Водій-тракторист Володимир Бабешко та вантажник Сергій Лабазов працюють у 4 автоколоні підприємства близько року. З настанням весни їх основна робота – подрібнення гілок дерев, які обрізають комунальники у різних районах міста. На день подрібнюється близько 150-200 кубів. Мульча, яка залишається після подріблення, охоче використовується власниками приватних будинків для добрива городу, для розпалювання дров’яних печей.

 

– Робота подобається, намагаємося зробити все швидко і ретельно, – зазначив Володимир.

 

Вантажник Сергій – добре знає місто, оскільки раніше працював водієм і тому добре знає місто, наші дороги та під’їзні колії.

 

–Прохання до харків’ян – не зносити в одну купу гілки та побутові відходи, оскільки воно змішується та сповільнює нашу роботи, – зазначив Сергій.

 

Війна застала Сергія вдома. Ударною хвилею було пошкоджено його житло в с. Жуковського . Що зміг – полагодив.

 

Робота обох працівників підприємства влаштовує, відносинами в колективі та начальством задоволені, міняти роботу не збираються. Сергій, при можливості, хотів би стати водієм.

 

Захоплення Володимира – футбол, при можливості грає з друзями у дворі. Хобі Сергія – автомобілі, якими він займається майже весь вільний час.

 

– У нас чудове місто. Бажаємо харків’янам здоров’я, мирного неба, щоб швидше закінчилася війна, – побажали Володимир та Сергій.

 

Раніше повідомлялося, що “Зелена весна” – щорічний захід, що проходить з 1 березня по 31 травня. У планах підприємства на «Зелену весну» 2023 року – організація робіт спрямованих на оновлення обладнання та спецтехніки підприємства, ремонт контейнерів для збирання ТПВ та ВГВ.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прессекретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured