КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує виявляти випадки порушення правил паркування та несанкціонованого викиду побутових відходів

1-3 квітня така ситуація склалася біля бункера на вул. Зубенка, 80, під’їзд до якого було перекрито власними автомобілями харків’ян.

 

– За цією адресою наш водій двічі приїжджав, але не зміг виконати заявку через машини, що стоять навколо контейнера – бункера. Автотранспортні засоби постійно змінюються, але таке порушення відбувається систематично, харків’яни ставлять свої автомобілі так, що комунальники не мають можливості виконати свою роботу, – повідомив Олег Романюк, заступник начальника відділу контролю КП “КВПВ”.

 

– На нашій ділянці таке неправильне паркування спостерігалося неодноразово. Власним транспортом харків’яни постійно перекривають проїзд спецтехніки до контейнерів – бункерів на вул. Зубенка, 76 та 80, пр. Ювілейний, 75А, – повідомив водій КП “КВПВ” Юрій Коваленко.

 

Працівники КП «КВПВ» викликали на місце події працівників правоохоронних органів, які встановили власників транспортних засобів та зафіксували правопорушення. На перший раз з порушниками було проведено профілактичну бесіду, вони перепаркували свої автомобілі, а працівники підприємства змогли виконати свою роботу та забрати контейнер-бункер.

 

– Хочу зазначити, на тому тижні аналогічний випадок було зафіксовано на вул. Полтавський шлях 148/2. Я вкотре хочу попросити харків’ян паркувати свої автомобілі таким чином, щоб вони не заважали під’їзду спецтранспорту підприємства до контейнерів з побутовими відходами. Крім того, на вул. Георгіївській ми знов запобігли незаконному викиду виробничих відходів приватного підприємства в контейнер – бункер, тому нагадую приватним підприємцям та організаціям про необхідність укладати з нами договори щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами, – наголосив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що про випадки виявлення незаконного викидання відходів підприємство звертається з поданням до Державної екологічної інспекції у Харківській області та поліції щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured