КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” ремонтує та фарбує урни для збирання бросового сміття “Парижанка”, які встановлені на вулицях Харкова

Ремонт та фарбування урн на центральних вулицях Харкова проводиться силами підприємства за власний рахунок у рамках “Зеленої весни”. Урни ремонтують – змінюють кришки, кільця, приводять у належний санітарний стан, а потім фарбують.

– На сьогодні ми упорядкували близько 300 урн, а всього потрібно довести до ладу 1450 урн для збирання бросового сміття типу “Парижанка”, – повідомив інспектор із санітарного стану КП “КВПВ” Максим Яковенко.

Закінчити роботу планується до 01.05.2023 року.

Нагадаємо, що “Зелена весна” – щорічний захід, що проходить з 1 березня по 30 квітня 2023 року. У планах підприємства на «Зелену весну» 2023 року – організація робіт спрямованих на оновлення обладнання та спецтехніки підприємства, ремонт контейнерів для збирання ТПВ та ВГВ.

У рамках “Зеленої весни” планується фарбування спецтехніки, урн і контейнерів для збирання ТПВ та контейнерів – бункерів.

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

Контакти для ЗМІ:
Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51
Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”
https://www.facebook.com/musor.kharkov

YouTube – “KVВО Kharkiv”
https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured