З 30 березня по 5 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,1 тисяч кубометрів побутових відходів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» продовжує забезпечувати чистоту і належний екологічний стан у м. Харкові.

 

З 30 березня по 5 квітня КП «КВПВ» було вивезено 39107 кубометрів твердих побутових відходів, 5436 кубометрів великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5568 кубометрів відходів бункерами.

 

– На цьому тижні, завдяки допомозі громадськості, у Харкові поменшало випадків неправильного паркування харків’янами особистого автотранспорту. Проте проблема блокування під’їзду спецтранспорту комунальників до контейнерів для збирання побутових відходів залишається актуальною для нашого міста, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” ремонтує та фарбує урни для збирання бросового сміття “Парижанка”, які встановлені на вулицях Харкова.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured