КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Гімназичної набережної

Тверді побутові відходи з вулиць Греківська, Руставелі, проспектів Героїв Харкова та Небесної Сотні вивозяться щодня з перших днів війни. Щоденне вивезення побутових відходів із цих вулиць становить 35,2 кубометрів, а за останні три місяці вивезено близько 2,7 тисяч кубометрів ТПВ. Усього на ділянці встановлено 36 контейнерів для збирання побутових відходів об’ємом 1,1 м3.

 

10 квітня на цьому маршруті працювала досвідчена бригада сміттєвозу у складі водія Сергія Шушпанова та вантажника Геннадія Марунича. Шушпанов працює на підприємстві 4-й рік, а всього у сфері послуг поводження з побутовими відходами – понад 15 років. Марунич працює на КП “КВПВ” понад 32 роки. Обидва вони харків’яни.

 

Початок війни працівники підприємства зустріли на робочих місцях, без паніки, з усвідомленням свого обов’язку. Безпосередньо під обстріл за рік війни сміттєвоз не потрапляв, але до небезпечних зон заїжджав постійно.

 

– Найбільше запам’яталося, як мало не потрапили під обстріл на селищі Жуковського під час перевірки на блок-посту. Більш як 10 снарядів прилетіло поряд, – згадує Геннадій Марунич, який працює на різних маршрутах, у відповідності від потреб підприємства.

 

У двір приватного будинку працівника КП”КВПВ” потрапили два снаряди. Сам будинок не постраждав, господарські прибудови було зруйновано.

 

Проте, незважаючи на небезпеку, що зберігається і зараз, члени бригади сміттєвозу змінювати роботу на легшу не збираються.

 

– Все влаштовує – і графік роботи, і відносини у колективі, і керівництво, – повідомив Сергій Шушпанов.

 

Серед проблем на цьому маршруті вони виділили ускладненість руху спецтранспорту через неправильне паркування власниками своїх автомобілів та обмежений під’їзд до контейнерів для збирання побутових відходів.

 

– Мирного неба над головою, здоров’я, щастя! – побажали працівники “КВПВ” харків’янам.

 

Раніше повідомлялося, з 30 березня по 5 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,1 тисяч кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured