КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» бореться за чистоту Харкова

За тиждень КП”КВПВ” зафіксувало кілька нових випадків незаконного викиду виробничих відходів підприємцями, які не уклали договори щодо надання послуг з поводження з побутовими відходами з КП «КВПВ» та не здійснювали оплату цих послуг, а самовільно заповнили своїми відходами контейнери-бункери, встановлені для збирання відходів харків’ян.

 

При цьому було зафіксовано незаконний викид відпрацьованих шин, які потребують додаткової утилізації.

 

– Ми продовжуємо припиняти випадки несанкціонованого та незаконного викиду побутових відходів та роз’яснювати підприємцям про адміністративну відповідальність за їх незаконні дії. Останні випадки несанкціонованого викидання виробничих відходів були зафіксовані завдяки громадськості, небайдужі харків’яни повідомили нам про правопорушення та надали фото та відео підтвердження. Дуже дякую за це. Хочу зазначити, наше підприємство бореться за чистоту та екологію Харкова, і ми хотіли б бачити відповідне цивілізоване ставлення до цього і підприємців, – зазначив директор КП “КВПВ” Олексій Артикуленко.

 

Раніше повідомлялося, що з 30 березня по 5 квітня КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезло понад 50,1 тисячі кубометрів побутових відходів.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured