#Обличчя Харкова. Юрій Коваленко – водій КП «Комплекс з вивозу побутових відходів»

Юрій Миколайович Коваленко працює на підприємстві 18-й рік та має водійський стаж близько 30 років. Закінчив Київське професійне училище водного транспорту за спеціальністю моторист, але вирішив зв’язати своє життя не з річковим флотом чи морем, а з автомобілями. “Руки до керма прикипіли”, – сміється працівник КП «КВПВ».

 

Ю. Коваленко – харків’янин, і 24 лютого, як більшість працівників КП «КВПВ», зустрів на роботі. Після невеликої перерви в роботі знов вийшов на маршрути. Юрій Миколайович працює на бункеровозі та вивозить великогабаратні відходи з контейнерів-бункерів.

 

За рік війни він неодноразово потрапляв у зони обстрілу та, дотримуючись заходів безпеки, продовжував роботу.

 

– Північна Салтівка. Вулиця Світла, 49, 602 мікрорайон, вибухи були поруч. На щастя ні я, ні спецтехніка не постраждали, – розповідає працівник КП «КВПВ».

 

В результаті бойових дій постраждало особисте майно Ю. Коваленка – уламками посікло гараж та машину. Проте сам водій та його родина з Харкова не виїжджали.

 

– Звісно, кожен обстріл лякає, але ми вже звикли, – зізнався водій.

 

Своєю роботою, колективом, відносинами всередині підприємства водій задоволений. Підприємство, незважаючи на війну, розвивається, оновлюється автопарк, обладнання та майстерні, заробітна плата виплачується своєчасно. Що ж до складнощів в його роботі, то, в основному, це неправильне паркування особистого автотранспорту харків’янами, через що буває неможливо під’їхати та замінити контейнери – бункери.

 

Серед проблемних ділянок на його останньому маршруті Ю. Коваленко виділив майданчик на вулиці Зубенка, 76. Є й позитив – після виклику працівників поліції на вулицю Зубенка, 80, водії перестали загороджувати під’їзд до контейнера – бункера.

 

Хобі та захоплення Юрія Миколайовича – літні виїзди всією родиною з наметами на природу та, звичайно, автомобілі.

 

– Мирного неба, швидшого закінчення війна, щоб харків’яни змогли повернулися додому, – побажав працівник підприємства.

 

Раніше повідомлялося, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” наводить лад у районі Гімназичної набережної.

 

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури Харкова зі збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів. Директор підприємства – Артикуленко Олексій Вікторович.

 

Контакти для ЗМІ:

Клочко Світлана Олексіївна, головний юрисконсульт, тел. 725-21-55, 725-21-51

Мірошниченко Сергій Дмитрович, прес-секретар директора КП, тел. 067-317-06-37

 

Сайт https://musor.kharkov.ua/news/

 

facebook – “KVВO Kharkiv Комплекс з вивозу побутових відходів”

https://www.facebook.com/musor.kharkov

 

YouTube – “KVВО Kharkiv”

https://www.youtube.com/channel/UCl7QojsuaE5DI_pKwsnvs-g/featured